Домініканська республіка

В розмовному варіанти країну часто називають Домінікана, країна яка названа на честь святого заступника Домініка. Розташована на сході острова Гаіті, який відноситься до архіпелагу Великих Антильських островів. Столиця Домініканської Республікі – місто Санто-Домінго. Домінікана омивається на сході водами протоки Мона, на півночі Атлантичним океаном, на узбережжі якого розташовані улюблені курорти наших туристів (Пунта-Кана, Кап Кана, Пуерто Плата, Плайа Дорада, Кабарете, Самана та Сан-Хуан), Карибським морем на півдні з його популярними курортами (Санта-Домінго, Бока-Чіка, Ла Романа та Хуан Доліо).

В Домініканську республіку з Києва від 12-ти годин льоту. Дістатися з України можливо як регулярними так і чартерними рейсами, котрі щорічно ставлять оператори туристичного ринку. Основними аеропортами прильоту чартерних та регулярних рейсів є Пунта-Кана та Ла Романа.

Віза для громадян України для в’їзду в Домініканську республіку не потрібна, заповнюється тільки еміграційна карта. Віза необхідна для громадян:

АбхазіїКиргизстанСирія
АзербайджанКитайПівнічна Корея
ВірменіяКонгоТаджикистан
БангладешКубаТуркменістан
БілорусьМонголіяУзбекистан
ГрузіяМолдоваФіліппіни
ЄгипетМороко Чорногорія 
ІранНагорний  КарабахПівденна Африка
ІндіяНепалПівденна Осетія
ІндонезіяПакистанОсоби без громадянства
ІракСаудівська Аравія

Валюта Домініканської республіки – домініканський песо. Обмін валюти здійснюється в банках (вимагають паспорт; режим роботи як правило з 8:30 до 15:00), обмінних пунктах (частіше всього називаються banca, курс в них деколи вигідніше ніж в банках та не вимагається паспорт), в аеропорту (по дуже невигідному курсу) та з рук (небезпека шахрайства). Перевага обміну в банку це можливість зворотного обміну при наявності квитанції, в обмінних пунктах зворотній обмін неможливий.

                Зняття коштів з карти невигідна операція в Домініканській республіці тягне за собою подвійну конвертацію: ваша нац. Валюта – $ – песо, а також комісію за зняття коштів. Більшість закладів та магазинів приймають американський долар, при цьому рекомендуємо уточняти внутрішній курс продавця/того, хто надає послуги, так як він може бути суттєво занижений не на вашу користь.

                Туристичний сезон в Домінікані триває з листопада по квітень.

Основними перевагами відпочинку в Домініканській Республіці є шикарні пляжі на курортах з хорошою інфраструктурою, з можливостями організації романтичного сімейного відпочинку, а також розкішних весільних церемоній. Курорти мають можливості для дайвінгу, віндсерфінгу. Домінікана країна з багатою флорою і фауною, з прекрасним кліматом, з короткочасними тропічними дощами в не сезон. Також дуже підкупає чистота вод Атлантики та Карибського моря, посмішки місцевого населення, здорова та смачна їжа, наявність системи ол інклюзив в більшості готелів, велика кількість рому, шампанського та сигар. На багатьох курортах є всі можливості для активного нічного життя, тусовок, вечірок, карнавалів, танцювальних і не тільки фестивалів. І як приємний бонус – відсутність віз для українців при наявних чартерах з Києва.

Екскурсія в Домініканській Республіці

Сувеніри з Домінікани.