Нувейба

Місто Нувейба розташоване на березі Акабської затоки, приблизно за 150км від Шарм-Еш-Шейха. З одного боку воно оточене гірськими хребтами, а з іншого – довгими пісочними пляжами. Курорт підходить для усамітненого відпочинку з сім’єю біля моря.

Берегова лінія курорту розтягнулася майже на 30км, включає в себе порт Нувейбу, маленькі населенні пункти, а також кілька готелів, які розташовані достатньо далеко один від одного. Море в Нувейбі чисте й тепле, захід у воду пологий. Корали достатньо близько від берегу. Найбільш підходящими місцями для пірнання з маскою та підводного занурення є пляжі Рас-Абу-Галлум та Рас-Мамлах.

     Визначні місця Нувейби: кольоровий каньйон, з красивими живописними ландшафтами, древній форт, легендарний Дельфінячий пляж, де можна поплавати з прирученими дельфінами.

Багато готелів пропонують автобусні екскурсії в Йорданію та Ізраїль, а також можна зайнятися дайвінгом, віндсерфінгом, покататися на бедуїнських конях, з’їздити в порт та на сафарі. В центральній частині Нувейби непогано розвинена інфраструктура. Тут розмістилося багато базарів, супермаркетів та овочевих лавок.