Таба

Курорт поблизу ізраїльського кордону на півночі Акабської затоки Червоного моря. На території курорту працює прикордонний контрольно-пропускний пункт, чим регулярно користуються туристи, потрапляючи на екскурсії в Ізраїль,  а також в Йорданію.

Інфраструктурно курорт має аеропорт, до котрого час від часу прибувають чартерні рейси українських тур операторів. На момент написання цього тексту подібні чартери були відсутні, а значить в такому разі, туристи купуючи тур до Таби прилітають до аеропорту Шарму, після чого на них чекатиме більш ніж 2-годинний трансфер.

Окрім зручного для екскурсій в Ізраїль та Йорданію розташування, Таба має всі можливості для дайвінгу (працюють 3 центри). Популярні поїздки для дайверів з Таби на острів Фараону. Функціонує центр пустельного гольфу.

Місцеве населення курорту складає приблизно біля 800 людей, що робить курорт доволі тихим, особливо віддалені від прикордонного КПП райони.

Приємною особливістю курорту є заходи сонця, тому якщо готель має вид на Акабську затоку (дуже рекомендуємо) це дає можливість насолоджуватися видом на 3 країни (Ізраїль, Йорданію та Саудівську Аравію), зазвичай вулична підсвітка ліхтарів в них відрізняється за кольором. Також дуже красивими та живописними є підсвічувані вечірнім сонцем гори.